Nieuws

Samen Vitaal Vooruit
  1. Algemeen
  2. Bekerprogramma ONS teams (KNVB District Noord)

Bekerprogramma ONS teams (KNVB District Noord)

De KNVB District Noord heeft in concept het programma bekend gemaakt voor de poule-fase van de beker.

Voor de deelnemende teams van ONS Sneek ziet het programma er vooralsnog als volgt uit:

Zaterdag 2 september 2017

De Walde 2 – ONS Sneek 2

ONS Sneek 3 – SWZ Boso Sneek 2

ONS Sneek 4 – SC Joure 5

SWZ Boso Sneek 3 – ONS Sneek 5

ONS Sneek JO19-1 – Olde Veste’54 JO19-1

LSC 1890 JO19-2 – ONS Sneek JO19-2

LSC 1890 JO17-1 – ONS Sneek JO17-1

ONS Sneek JO17-2 – SWZ Boso Sneek JO17-2

ONS Sneek JO17-3 – Workum JO17-2

ONS Sneek JO15-1 – SC Franeker JO15-1

ONS Sneek JO15-2 – LSC 1890 JO15-2

Workum JO15-3 – ONS Sneek JO15-3

ONS Sneek JO13-1 – LSC 1890 JO13-1

Frisia JO13-4 – ONS Sneek JO13-2

ONS Sneek JO13-3 – Oldeboorn JO13-1

Balk JO11-1 – ONS Sneek JO11-1

ONS Sneek JO11-2 – SJO Warga WWS JO11-2

Akkrum JO11-4 – ONS Sneek JO11-3

ONS Sneek JO11-4 – SC Joure JO11-5

ONS Sneek JO9-1 – SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-1

ONS Sneek JO9-2 – Waterpoort Boys JO9-1

ONS Sneek JO9-3 – SC Bolsward JO9-6

ONS Sneek VR2 – SC Rouveen VR1

ONS Sneek MO15-1 – QVC MO15-1

 

Zaterdag 9 september 2017

ONS Sneek 2 – Makkum 2

Waterpoort Boys 4 – ONS Sneek 3

Woudsend 2 – ONS Sneek 4

ONS Sneek 5 – HJSC 2

SC Emmeloord JO19-1 – ONS Sneek JO19-1

ONS Sneek JO19-2 – Blauw Wit’34 JO19-3

ONS Sneek JO17-1 – SC Franeker JO17-1

LSC 1890 JO17-2 – ONS Sneek JO17-2

Balk JO17-4 – ONS Sneek JO17-3

LSC 1890 JO15-1 – ONS Sneek JO15-1

ONS Sneek JO15-3 – CVVO JO15-3

Blauw Wit’34 JO13-1 – ONS Sneek JO13-1

ONS Sneek JO13-2 – SC Bolsward JO13-4

GAVC JO13-2 – ONS Sneek JO13-3

ONS Sneek JO11-1 – SWZ Boso Sneek JO11-1

Akkrum JO11-2 – ONS Sneek JO11-2

ONS Sneek JO11-3 – SWZ Boso Sneek JO11-5

Akkrum JO11-3 – ONS Sneek JO11-4

CVVO JO9-1 – ONS Sneek JO9-1

TOP’63 JO9-1 – ONS Sneek JO9-2

SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 – ONS Sneek JO9-3

ONS Sneek VR1 – Heerenveense Boys VR1

Oranje Nassau VR3 – ONS Sneek VR2

ONS Sneek MO13-1 – SDS MO13-1

 

Woensdag 13 september

SDS MO13-1 – ONS Sneek MO13-1

 

Zaterdag 16 september 2017

VVI 2 – ONS Sneek 2

SC Joure 7 – ONS Sneek 3

VV Heeg 3 – ONS Sneek 4

ONS Sneek 5 – SC Joure 3

Heerenveen JO19-1 – ONS Sneek JO19-1

ONS Sneek JO19-2 – Heerenveense Boys JO19-3

ONS Sneek JO17-1 – Zeerobben JO17-1

ONS Sneek JO17-2 – Frisia JO17-2

SWZ Boso Sneek JO17-4 – ONS Sneek JO17-3

ONS Sneek JO15-1 – Zeerobben JO15-1

Frisia JO15-3 – ONS Sneek JO15-2

IJVC JO15-2 – ONS Sneek JO15-3

ONS Sneek JO13-1 – Leovardia JO13-1

SWZ Boso Sneek JO13-2 – ONS Sneek JO13-2

ONS Sneek JO13-3 – SWZ Boso Sneek JO13-5

ONS Sneek JO11-1 – NOK JO11-1

ONS Sneek JO11-2 – Frisia JO11-11

SC Joure JO11-6 – ONS Sneek JO11-3

ONS Sneek JO11-4 – SWZ Boso Sneek JO11-4

SJO RVC JO9-2 – ONS Sneek JO9-1

Akkrum JO9-2 – ONS Sneek JO9-2

ONS Sneek JO9-3 – Zeerobben JO9-3

ONS Sneek VR1 – Oranje Nassau VR1

ONS Sneek VR2 – Helpman VR1

Balk MO15-1 – ONS Sneek MO15-1

ONS Sneek 1 speelt op woensdag 23 augustus voor de landelijke betaalde beker in de 2e kwalificatie-ronde tegen DFS uit Opheusden.

 

 

 

Delen